Aktuality od CABRHA diamonds - žijeme pro Vás, žijeme aktuálně

Fashion show TOP SECRET 2013 – nejluxusnější diamantové šperky CABRHA diamonds na nejkrásnějších českých ženách!

27.08.2013
2013-08.27 TS Fashion show 10.jpg

CABRHA diamonds byla opět hrdým partnerem nejluxusnější show u nás.

Na zlatém mole byly k vidění ty největší skvosty ze zlatnické dílny CABRHA diamonds s 23 letou tradicí.

Všechny modely, které pochází z této výjimečné dílny, jsou výsledkem ruční práce opravdových mistrů v oboru.
Skvosty, které diváci mohli vidět:

Jedinečný set šperků Chantal kolekce Lady Shine, který předvedla Tereza Chlebovská, představuje snoubení luxusu a originality v podobě třpytivých čirých diamantů osazených do bílého 18-ti karátového zlata. Článkový náhrdelník sestává celkem z 282 ks malých briliantů, kterým dominuje 9 diamantových kamenů slzovitého výbrusu. Brilantní náušnice tvoří středový kámen ve tvaru slzy, jež lemují diamanty kulatého výbrusu.

Náhrdelník Love z kolekce Extravagant. Tento jedinečný skvost je nahusto osazen 286 ks průzračných diamantů briliantového výbrusu a svým designem představuje nehynoucí lásku k drahé osobě v podobě dominantního zlatého srdce.

Unikátní set Starfish, který přináší netradiční zpracování motivu mořské hvězdice. Tuto řadu šperků, pocházející z kolekce Extravagant, tvoří náhrdelník a náušnice osazené kombinací černých a čirých diamantů doplněné o bílé perly. Design šperků je originálně pojat jako stylizace tvaru mořského živočicha, který jej v kombinaci s drahým materiálem povyšuje na jedinečný unikát.

Originální diamantový náhrdelník Snowflake z kolekce Extravagant představuje luxus v podobě bílého zlata osazeného desítkou diamantů, jehož design je inspirován motivem sněhové vločky. Výrazný náhrdelník doplňují skvostné briliantové náušnice z kolekce Simply Elegant, které s ním svojí jednoduchostí dokonale korespondují. S touto jedinečnou kombinací šperků se jistě každá žena bude cítit jako zimní královna, která v záři světel hraje diamantovým třpytem.

Luxusní zlatý náhrdelník Lady Kate společně s článkovým náramkem z kolekce Monarchy. Tento šperk zdobí safíry markýzového brusu doplněné o brilianty. Lesk a třpyt safírů dokonale vyniká v netradičním, avšak velmi rafinovaném spojení s matovaným povrchem drahého kovu.

Na uzavřeném VIP večírku, který se konal po fashion show, taktéž v prostorách hotelu Hilton, se nejen dobře hodovalo, pilo a bavilo, ale taktéž soutěžilo. CABRHA diamonds vyhlásila soutěž o diamantový prsten se soutěžní otázkou, Kolik diamantů je celkem na Inauguračním poháru představeném v rámci módní show TOP SECRET 2013? Soutěže se zúčastnilo přes 200 hostů a šťastná výherkyně ze společnosti ING se svým odhadem 708 diamantů byla opravdu blízko správné odpovědi, že pohár je osazen 706 diamanty.

Inspirujte se nabídkou z naší kolekce a nechte si vytvořit šperk CABRHA diamonds.

Přidejte si nás na Facebooku a shlédněte více z této jedinečné akce!!!