Aktuality od CABRHA diamonds - žijeme pro Vás, žijeme aktuálně

Předvánoční kolekce "LOVE"

07.11.2013
Heart-Prsten 1.8_400_600.png

Objevte v kolekci Love touhu s laskavostí odraženou v barvách drahokamů. Zvolte jeden ze šperků protkaný esencí něžnosti a ryze ženského půvabu, které nabízíme v mnoha podobách právě proto, aby se každá z Vás cítila svou. Nechejte zář drahých kovů, aby naplnily hledaný požitek z luxusu.

DESIRE – Jak napovídá sám název, touha je klíčovým slovem a pocitem vyzařovaným z této edice prstenů. Designérské zpracování, výběr drahokamu a bohaté zdobení odkrývá tajemství ženského šarmu, křehkosti a opravdovosti prožitků. Rozličné drahokamy a drahé materiály jsou naší odpovědí na rozmanitost hledání dokonalosti a snahy podtrhnout ženskou krásu.

DREAM – Srdcová symbolika se těší velké oblibě, a proto je pro nás každé nové zpracování vzrušující výzvou. Edice Dream nabízí pohled do světa vysoké elegance, famózního luxusu a neotřelého způsobu, jak pomocí nádhery šperků zdůraznit svébytnost každé z Vás.

GOLDEN BEAUTY - Tyto náušnice řady Love využívají jedinečné kombinace zlatavé barvy citrínu vyvedeného do srdcovitého tvaru, aby od pohledu navozovala pocit hřejivosti společně s okázalou impozantností. Decentní velikost a ušlechtilý způsob zpracování jsou spolehlivým receptem k vytvoření takto elegantního doplňku.