Aktuality od CABRHA diamonds - žijeme pro Vás, žijeme aktuálně

"EYE OF ETERNITY" - magická přitažlivost

10.12.2013
maly_prsten.jpg

Kolekce inspirovaná tajuplností vesmíru a fascinací myriádami hvězd dovoluje každému, aby při pohledu na tyto šperky odhalil kouzlo odvěké harmonie bílého zlata dotvořené třpytem čirých briliantů. Rafinovanost motivů a preciznost i toho nejmenšího detailu z nich právem tvoří odpověď na hledání nejvyššího luxusu. Věříme, že moderní design prodchnutý majestátní honosností dozajista naplní touhu každé ženy po nepřehlédnutelných a inovativních klenotech.

SIRIUS – Decentně vyhlížející náhrdelník této kolekce nejprve zaujme svou září, která může bezpochyby soupeřit s jasem skutečných hvězd. Středový briliant obíhaný kruhovou řadou menších pak učaruje svým nebeským třpytem, aby se všechna pozornost mužů i žen obrátila jen a jen na Vás. Ovládněte podmanivé kouzlo Siria právě Vy!

ANDROMEDA – Prsten této kolekce si dozajista získá pozornost i těch nejnáročnějších, hledajících novátorský design laděný honosnou elegancí. Nepřehlédnutelný a precizně vybroušený briliant nepochybně ohromí při bližším pohledu i citem pro detail. Pohlédněte do čirých hlubin nejušlechtilejších drahokamů a odhalte jejich tajemství neuvadající krásy.

CASIOPEIA – Pronikavá zář čirých briliantů zasnoubených v dokonalosti kruhu skrývá skutečnou magii vetknutou do krásy prstenu. Objevte průzračně čistý třpyt nesoucí v sobě bázlivou duši hvězd a staňte se nositelkou nestárnoucího půvabu ze samého srdce vesmíru.

PEGASI – Poslední přírůstek do této kolekce je výsledkem našeho hledání toho nejvytříbenějšího vzhledu, který by zdůraznil Váš jedinečný půvab, šarm a ryze ženskou tajuplnost. Noblesní honosnost ve splynutí briliantů s bílým zlatem činí tyto náušnice nepostradatelnou součástí Vaší šperkovnice. Jednoduše oslňujte a buďte před módou vždy o krok napřed!

Eye of Eternity FCB s kolekcí s popisem šperků a logem.jpg