Stalo se v CABRHA diamonds

Falešné zlaté cihličky

24.06.2015
Chtěli bychom varovat naše zákazníky o výskytu padělaných zlatých cihel.

Co jste o zlatu nevěděli

18.05.2015
Protože práce se zlatem a drahými kovy je náš denní chléb, občas se dozvíme i nějakou tu zajímavost. Přinášíme Vás 20 zajímavostí, které Vás pravděpodobně i trochu překvapí.

Váš šperk, Vaše pýcha

12.05.2015
Šperky jsou odjakživa určeny k tomu, aby svého majitele zdobily, podtrhovaly krásu, dávaly na odiv vkus a třeba i bohatství. Existují ale také příležitosti, kdy šperk vyjadřuje památku, hrdost nad úspěchem a příslušnost k exkluzivní skupině. Jaké šperky to jsou?

Co všechno dokážou drahé kameny

22.04.2015
Drahé kameny jsou především vzácné a krásné. A svou krásu umí umocňovat. Některé z nich vytvářejí zvláštní světelné efekty, které můžeme správným zpracováním zvýraznit a využít. Na jaké efekty můžeme u drahých kamenů narazit?

Co všechno je drahý kámen?

13.04.2015
Diamant Cullinan
Drahé kameny provázejí lidstvo od samotných počátků civilizace. Byly jim přisuzovány léčivé či magické schopnosti, byly a jsou symbolem společenského postavení a moci, jejich estetické vlastnosti jsou využívány od pradávna v umění i běžném životě. Ne vždy však a ne všude však „drahý kámen“ znamenal totéž.

Čtvrt století tradice

31.03.2015
Zakladatel a jednatel rodinné firmy Cabrha diamonds Antonín Hrbáč vypráví o svých zlatnických začátcích, o zajímavostech z oboru i o budoucnosti šperkařiny. Jakou roli hraje řemeslo a jakou technologie? S čím se obor potýká a v čem je firma Cabrha diamonds výjimečná? V rozhovoru k 25. výročí založení firmy Cabrha diamonds se všechno dozvíte.

Jak správně pečovat o šperky

23.03.2015
Každý poklad si zaslouží správnou péči. Šperky nejsou nezničitelné, abyste se jejich krásou mohli kochat co nejdéle, je třeba se o ně také starat. Některé kovy jsou náchylnější na mechanické poškození, jiné časem zajdou i běžným nošením. Kameny jsou sice tvrdé, ale také křehké, a jejich usazení ve šperku je jejich nejslabším místem. Jak zajistit, aby byly vaše klenoty nepoškozené a třpytivé co nejdéle?

Podtrhněte svou krásu barvou

02.03.2015
Orient eye
Každá žena ví, jaká barva jí sluší, ve které se cítí dobře, která ji prostě vystihuje...

CABRHA fandí sportu

09.02.2015
Jsme hrdí partneři
dne 25. února budou v multifunkční hale GONG vyhlášeni vítězové cen o Moravskoslezskeho sportovce roku. CABRHA diamond bude u toho jako hrdý partner celé akce a předá dárkové poukazy v celkové hodnotě 20.000 Kč na luxusní diamantové šperky.

Měsíc lásky - Valentýnské šperky od CABRHA diamonds

02.02.2015
Měsíc lásky - Valentýnské šperky od CABRHA diamonds
Svátek všech zamilovaných je nepochybně rok od roku oblíbenějším svátkem. Aby také ne - žádný jiný den v roce sebou nenese tolik romantických vyznání lásky, slavnostních večeří a tajuplných zpráv s podpisem "Be My Valentine".

Vánoce splněných přání

03.12.2014
Užívejte VÁNOČNÍCH CHVIL s dárky od CABRHA diamonds
Stále hledáte tip na vánoční dárek? Naše šperky zachraňují Vaše Vánoce! Navštivte aktuální nabídku Vánočních dárků CABRHA diamonds a vybírejte z limitovaného sortimentu českého luxusu a kvality.

CABRHA na Karlštejně

01.08.2014
Luboš Procházka a Matěj Smlsal vstoupili do registrovaného partnerství s diamantovými prsteny CABRHA diamonds
Na středočeském hradě Karlštejn dne 1. srpna vstoupili po pětiletém vztahu do registrovaného partnerství moderátor zpravodajství rádia Frekvence 1 a redaktor deníku Blesk Luboš Procházka a redaktor internetového portálu IHNED.cz Matěj Smlsal.

Zásnuby a svatba s briliantovými prsteny CABRHA diamonds

23.07.2014
Vezmeš si mě? Zásnubní a snubní prsteny od CABRHA diamonds
Zásnuby a svatba patří dozajista k významným životním událostem. Pro tuto romantickou chvíli vznikly v naší dílně diamantové prsteny z bílého zlata.

Víte, jaké zlato kupujete? Pozor na imitace a falzifikáty !!!

07.07.2014
Aktuality - úvodní foto_Víte co kupujete Pozor na falzifikáty.jpg
Od roku 2009 se dramaticky zvýšil počet padělaných zlatých slitků o hmotnosti 250g, 500g a 1000g, zejména pocházejících z Asie, daných na mezinárodní trhy s drahými kovy.

Změna sídla a zázemí naší společnosti

01.07.2014
Nové sídlo a zázemí CABRHA diamonds | Praha a Ostrava
Vážení zákazníci, vážení obchodní partneři, v rámci rozvoje naší společnosti a zkvalitňování služeb, bychom Vás rádi touto cestou informovali o změně sídla a obchodních prostor v Praze a taktéž zázemí v Ostravě s platností od 01.07.2014.
1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 | Vše